ملخ کوادکوپتر سایما سری Syma X5H Series - X5H

محصول جدید

این محصول موجود نمی‌باشد .

قیمت برای شما :5,000 تومان

ارسال سریع و رایگان

ارسال رایگان سفارشات بالای ۱۰۰ هزارتومان در تهران و نرخ ثابت ارسال خارج از تهران

تضمین اصالت کالا و قیمت

ارائه کالای اصلی و با گارانتی های رسمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن

بسته بندی ضدضربه

بسته بندی های سفارشی و ضدضربه جهت تضمین سلامت کالا تا هنگام تحویل

گارانتی بازگشت کالا

ضمانت سلامت و ارائه گارانتی بازگشت هفت روزه به همراه گارانتی های رسمی شرکتی

توضیحات

قطعات کوادکوپتر

قطعات اصلی کوادکوپتر و درون ها

یکی از مواردی که همواره برای دارندگان کوادکوپتر ، مولتی روتر و درون ها اهمیت داشته ، دسترسی به قطعات اصلی و فابریک دستگاه خود می باشد . قطعاتی که حداکثر همخوانی را داشته و بتوان با قطعات فرسوده و آسیب دیده دستگاه به راحتی جایگزین کرد و دستگاه حداکثر بازدهی خود را بازیابد . جهت دستیابی به این امر هیچ قطعه ای نمیتواند همچون قطعات اصلی و فابریک خود دستگاه مفید باشد قطعاتی که تولید و ساخته شده خود کمپانی های معتبر سازنده دستگاه مثل lishitoys , Wltoys , Syma و ... باشند . بدین جهت فروشگاه اینترنتی شیدکالا برای تامین این قطعات اصلی سعی در تامین قطعات از سوی کمپانی سازنده و تامین قطعات به طریق باز کردن از روی محصول نهایی فابریک ، اصلی و صفر نموده است . بنابراین کاربران عزیز میتوانند از حداکثر همخوانی قطعات با دستگاه خود مطمئن باشند .

ملخ ها و پروانه ها

ملخ ها و پروانه (Blade) سایما سری X5H که شامل تمامی کوادکوپتر های سری ۲۰۱۶ سایما یعنی X5HW و X5HC می باشد . این ملخ ها با ابعاد ۱۴۵ در ۱۸ (پهن ترین قسمت عرض ملخ) میلیمتر با قطر ۱۰ میلی متر مخصوص سری جدید X5H سایماست . این ملخ بسته به نوع ساخت و زاویه و جهت چرخش به دسته های مختلف شماره گذاری شده تقسیم بندی می شود که شماره هر یک در زیر ملخ درج شده است . درهنگام سفارش به این امر توجه داشته باشید .

ملخ syma x5h

نکات مهم در مورد قطعات

تمامی قطعات تامین شده از سوی شیدکالا ، قطعات اصلی و فابریک دستگاه بوده که یا به صورت مستقیم از تولید کننده و یا بصورت باز شده از روی دستگاه اصلی و صفر تامین گردیده است بنابراین حداکثر سازگاری را با دستگاه شما خواهند داشت . با توجه به سری های مختلف ساخت و انواع قطعات بکار رفته در دستگاه ، در هنگام سفارش حتما مشخصات قطعه مورد نیاز خود را با مشخصات و تصویر درج شده در سایت تطابق دهید و چنانچه نیاز به ثبت یا تطابق مورد خاصی بود میتوانید در قسمت توضیحات سفارش درج نمایید یا با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

نظرات کاربران

1
نظر خود را بنویسید
*
*
*