سری ملخ کوادکوپتر سایما سری Syma X8 Series - X8

نمایش بزرگتر

محصول جدید

این محصول موجود نمی‌باشد .

قیمت برای شما :3,000 تومان

ارسال سریع و رایگان

ارسال رایگان سفارشات بالای ۱۰۰ هزارتومان در تهران و نرخ ثابت ارسال خارج از تهران

تضمین اصالت کالا و قیمت

ارائه کالای اصلی و با گارانتی های رسمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن

بسته بندی ضدضربه

بسته بندی های سفارشی و ضدضربه جهت تضمین سلامت کالا تا هنگام تحویل

گارانتی بازگشت کالا

ضمانت سلامت و ارائه گارانتی بازگشت هفت روزه به همراه گارانتی های رسمی شرکتی

توضیحات

قطعات کوادکوپتر

قطعات اصلی کوادکوپتر و درون ها

یکی از مواردی که همواره برای دارندگان کوادکوپتر ، مولتی روتر و درون ها اهمیت داشته ، دسترسی به قطعات اصلی و فابریک دستگاه خود می باشد . قطعاتی که حداکثر همخوانی را داشته و بتوان با قطعات فرسوده و آسیب دیده دستگاه به راحتی جایگزین کرد و دستگاه حداکثر بازدهی خود را بازیابد . جهت دستیابی به این امر هیچ قطعه ای نمیتواند همچون قطعات اصلی و فابریک خود دستگاه مفید باشد قطعاتی که تولید و ساخته شده خود کمپانی های معتبر سازنده دستگاه مثل lishitoys , Wltoys , Syma و ... باشند . بدین جهت فروشگاه اینترنتی شیدکالا برای تامین این قطعات اصلی سعی در تامین قطعات از سوی کمپانی سازنده و تامین قطعات به طریق باز کردن از روی محصول نهایی فابریک ، اصلی و صفر نموده است . بنابراین کاربران عزیز میتوانند از حداکثر همخوانی قطعات با دستگاه خود مطمئن باشند .

سریملخ ها و پروانه ها

سری نقره ای ملخ های کوادکوپتر سایما سری X8 که شامل تمامی کوادکوپتر های این سری مثل X8C , X8W , X8G و مدل های ۲۰۱۶ این کمپانی یعنی X8HC , X8HW , X8HG می باشد .

نکات مهم در مورد قطعات

تمامی قطعات تامین شده از سوی شیدکالا ، قطعات اصلی و فابریک دستگاه بوده که یا به صورت مستقیم از تولید کننده و یا بصورت باز شده از روی دستگاه اصلی و صفر تامین گردیده است بنابراین حداکثر سازگاری را با دستگاه شما خواهند داشت . با توجه به سری های مختلف ساخت و انواع قطعات بکار رفته در دستگاه ، در هنگام سفارش حتما مشخصات قطعه مورد نیاز خود را با مشخصات و تصویر درج شده در سایت تطابق دهید و چنانچه نیاز به ثبت یا تطابق مورد خاصی بود میتوانید در قسمت توضیحات سفارش درج نمایید یا با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

نظرات کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*