شیوه های ارسال

ارسال سریع سفارشات در عین حفظ کیفیت و سلامت کالا از اهداف اصلی شیدکالاست که در این باره ، شیدکالا تلاش می نماید با بهره گیری از سرویس های مناسب ، رضایت خاطر مشتریان عزیز را فراهم آورد . در حال حاضر ارسال سفارشات از طریق پیک شیدکالا ، پیک های واسط ، پست پیشتاز و تیپاکس انجام میگیرد .

توجه فرمایید چنانچه تغییراتی در هزینه ها و شیوه های ارسال بوجود آید ، در همین صفحه بروزآوری شده و به اطلاع کاربران عزیز می رسد .

پیک شیدکالا و پیک های واسط ....

ارسال سفارشات در تهران توسط پیک اختصاصی شیدکالا یا پیک های واسط انجام گرفته مگر اینکه گزینه دیگری توسط مشتری انتخاب شده باشد . در حال حاضر ارسال سفارشات بالای 100 هزارتومان در تهران رایگان بوده و برای سفارشات تا 100 هزارتومان ، مبلغ 8 هزارتومان بابت هزینه ارسال در نظر گرفته می شود .

زمان ارسال توسط این سرویس بسته به موجودی محصول حداکثر تا 2 روز کاری می باشد اما نهایت سعی بر آن است که سفارشات تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش به تحویل برسد . چنانچه نیاز به ارسال اضطراری سفارش خود دارید ، جهت هماهنگی های لازم تماس حاصل فرمایید .

امکان پرداخت نقدی در محل و هماهنگی برای زمان تحویل فقط برای این گزینه وجود دارد که می توانید موارد مد نظر خود را در قسمت توضیحات سفارش قید نمایید یا با واحد فروش در میان بگذارید .

توجه فرمایید در هنگام جشنواره ها ، فروش های ویژه ، روز های پایانی سال یا موارد خاص که امکان پاسخگویی به حجم سفارشات توسط پیک شیدکالا وجود ندارد ، ممکن است شیدکالا شیوه های ارسال دیگری را برگزیند که هزینه آن بر عهده شیدکالا می باشد . چنین مواردی از قبل به اطلاع مشتریان عزیز رسانده می شود .

همچنین توجه داشته باشید پیک ویژه شیدکالا در حال حاضر در تمامی نقاط تهران سرویس دهی ندارد . مناطقی که شامل این سرویس نمیگردند عمدتا شامل مناطق جنوبی و غربی تهران میباشند ، جهت پیگیری دقیق تر مناطق سرویس دهی با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید . چنانچه سفارشی در مناطق خارج از سرویس دهی ثبت گردد ، امکان پرداخت نقدی در محل وجود نداشته و سفارش با اطلاع قبلی به یکی از شیوه های پیک های واسط همچون پیک بادپا (برای تحویل یک ساعته) ، تیپاکس (تحویل یک روزه) ، پست پیشتاز (تحویل در روز بعد) و پست سفارشی (تحویل در دو روز بعد) ارسال میگردند .

ارسال پستی ....

در حال حاضر و بطور معمول برای تمامی سفارشات با محل تحویل خارج از تهران از دو سرویس پستی سفارشی و پیشتاز استفاده میگردد که در صورت انتخاب هر یک از این سرویس ها برای خارج از تهران امکان پرداخت نقدی در محل وجود نخواهد داشت . بطور کلی هزینه این نوع از ارسال تابع هزینه های شرکت پست است که علاوه بر هزینه های ذکر شده در سایت پست که بستگی به وزن سفارش دارد ، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و نرخ بیمه بر اساس ارزش کل سفارش بدان افزوده میگردد . فروشگاه اینترنتی شیدکالا جهت رفاه حال مشتریان عزیز جدا از تخفیف هایی که به روی کالاها در نظر میگیرد ، سعی کرده برای سفارشاتی بدین طریق ارسال میگردد ، مبلغی را نیز جهت کاهش این هزینه ها در نظر بگیرد ، بطوری که هیچگاه صد درصد هزینه ارسال از طرف مشتری پرداخت نخواهد شد و همواره هزینه اعلامی از سوی شیدکالا شامل تخفیفی بر هزینه اعلام شده از طرف شرکت پست می باشد که مابه التفاوت آن از طرف شیدکالا پرداخت میگردد .

پست سفارشی ....

بسته به مدت زمان رسیدن سفارش و صرف هزینه بابت آن ، مشتریان عزیز برای سفارشات خارج از تهران خود جدا از سایر شیوه های ارسال امکان استفاده از دو سرویس پستی سفارشی یا پیشتاز را خواهند داشت . سرویس پستی سفارشی ارسال کالا را تا 7 روز پس از قبول بسته پستی تضمین نموده و نسبت به سرویس پیشتاز از هزینه اقتصادی تری برخوردار است . هزینه این سرویس در حال حاضر برای تمامی سفارشات با ارزش کمتر از 150 هزارتومان و وزن کمتر از یک کیلوگرم ، که محل تحویل آنها در خارج از تهران است ، مبلغ ۶ هزارتومان و برای سفارشات با ارزش بیشتر از 150 هزارتومان مبلغ ۷ هزارتومان ، بابت استفاده از این سرویس در نظر گرفته شده است که شامل مبلغ ارسال و بسته بندی ضد ضربه کالاست تا سلامت و کیفیت کالا تا هنگام تحویل تضمین گردد . در مورد موارد خاص با وزن بالاتر از 2 کیلوگرم بسته به نوع کالا امکان افزایش این هزینه وجود دارد که با مشتریان عزیز هماهنگ میگردد .

پست پیشتاز ....

سرویس پست پیشتاز علی رغم داشتن هزینه بالاتر ، ارسال سریع سفارش را تا دو و نهایت سه روز پس از قبول بسته پستی تضمین می نماید . شرط استفاده از این سرویس ارسال بسته پستی قبل از ساعت 11 صبح به باجه های پستی می باشد که شرط آن ثبت سفارش تا قبل از ساعت 9 صبح همان روز است و بعد از این ساعت ، ارسال به روز بعد موکول میگردد . هزینه این سرویس بسته به نوع ، حجم و وزن سفارش مشخص می گردد . در حال حاضر برای تمامی سفارشات با ارزش کمتر از 150 هزارتومان و وزن کمتر از یک کیلوگرم ، که محل تحویل آنها در خارج از تهران است ، مبلغ ۹ هزارتومان و برای سفارشات با ارزش بیشتر از 150 هزارتومان مبلغ ۱۰ هزارتومان ، بابت استفاده از این سرویس در نظر گرفته شده است که شامل مبلغ ارسال و بسته بندی ضد ضربه کالاست تا سلامت و کیفیت کالا تا هنگام تحویل تضمین گردد . در مورد موارد خاص با وزن بالاتر از 2 کیلوگرم بسته به نوع کالا امکان افزایش این هزینه وجود دارد که با مشتریان عزیز هماهنگ میگردد .

تیپاکس ....

تیپاکس نیز همانند پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است . تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد .

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند و مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام نمایند.

زمان ارسال توسط تیپاکس در بین شیوه های ارسال برای خارج از تهران در حال حاضر سریع ترین بوده و حداکثر تا ۲ روز کاری است اما اغلب در روز بعد از تحویل بسته به تیپاکس تحویل میگردند و هزینه آن با در نظر گرفتن بسته بندی ضد ضربه مبلغ 17 هزارتومان در نظر گرفته شده است .

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند :
آبادان - آستارا - آمل - ابهر و خرمدره - اردکان - اسدآباد - اسلام آباد - اراک - اردبیل - ارومیه - اصفهان - انزلی - اهواز - ایلام - بابل - بابلسر - بجنورد - بروجرد- بناب - بندر عباس - بوشهر - بوکان - بهشهر - بیرجند- تاکستان - تالش - تبریز - تربت حیدریه - تنکابن - جاجرود - جهرم - جیرفت - چالوس - خرم آباد - خرمشهر - خمینی‌شهر   -دامغان - دزفول - دورود - رامسر - رباط کریم - رشت - رفسنجان - رودسر - رودبار - زاهدان -زرند- زنجان - زرین‌شهر اصفهان (با محدوده توزیع لنجان، فولادشهر و زرین‌شهر) - ساری - ساوه -  سبزوار - سمنان - سناباد - سنندج - سیرجان - شاهرود - شاهین شهر - شوشتر - شهر ری - شهرضا - شهرکرد - شهرک صنعتی طوس - شهر صنعتی البرز -  شهریار - شیراز - شیروان - صومعه سرا - علی آباد - فسا - فولادشهر - فومن - قائمشهر - قروه - قزوین - قم - قوچان -  کازرون - کاشان - کرج - کرمان - کرمانشاه - کیش -گرگان - گناباد - گنبد - لاهیجان - لار - لنگرود - مراغه - مرودشت - مشهد - ملایر - مهاباد - میاندوآب - میبد - نجف آباد - نکا - نهاوند - نیشابور - ورامین - همدان  - یاسوج - یزد

ارسال اضطراری ....

ارسال اضطراری تنها در تهران ممکن بوده و توسط پیک شیدکالا انجام میپذیرد . زمان ارسال در این سرویس مشروط به موجودی کالا در انبار شیدکالاست که در صورت موجودی حداکثر تا 4 ساعت تحویل می گردد . هزینه این سرویس در حال حاضر معادل هزینه پیک شیدکالاست . برای استفاده از این سرویس حتما هماهنگی های لازم را با واحد فروش با شماره تلفن 22646876 انجام دهید .