شیدبرگ ها و تخفیف های ویژه

مهمترین ویژگی یک خرید اینترنتی ، شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با مناسب ترین قیمت است . شیدکالا در این رابطه همواره تلاش نموده تا کالاهای عرضه شده را با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت به دست مشتریان عزیز برساند و از این جهت سعی بر آن دارد جهت تشویق و قدردانی از اعتماد مشتریان ، با ارائه تخفیف ها در قالب های گوناگون ، بهترین خرید اینترنتی را برای مشتریان گرامی به ارمغان آورد .

نکته جالب تخفیف ها در شیدکالا آنست که همه کالاهای دارای تخفیف ، از ارسال سریع نیز برخوردارند و امکان خرید تعداد بالا بسته به موجودی کافی ، در تخفیف ها نیز وجود دارد . و جالب تر اینکه مشتریان گرامی از این به بعد خود نیز میتوانند کالای مورد نظر خود را جهت تخفیف انتخاب نمایند .

تخفیف های روزانه و دوره ای ....

هر روزه محصولات جدیدی با نازلترین قیمت ممکن به مدت محدودی تخفیف میخورند . مدت این تخفیف ها معمولا یک روزه است اما ممکن است بنا بر درخواست و استقبال کاربران گرامی تا حداکثر 3 روز افزایش یابد . این تخفیف ها را میتوانید در کانال تلگرام شیدکالا ، اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی فروشگاه پیدا کنید .

از آنجایی که معمولا مدت و موجودی محصولات تخفیف خورده محدود است ، این تخفیف ها  ممکن است حتی زودتر از موعد اعلام شده نیز به پایان برسد .

جشنواره ها و رویداد های فروش ویژه ....

شیدکالا به مناسبت های گوناگون ، تخفیف های فوق العاده ای را برای مجموعه ای از کالا ها در نظر میگیرد که بهترین فرصت برای یک خرید با بهترین قیمت ممکن است . مدت این تخفیف ها حداکثر تا یک هفته و بسته به موجودی کالا هاست . این جشنواره ها را معمولا میتوانید در صفحه landing.shidkala.ir و در شبکه های اجتماعی بیابید .

شیدبرگ ها ....

شیدبرگ ، یک بن تخفیف استثنائی است که ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت حداکثر تخفیفات در خرید بعدی . همه محصولات بالای 100 هزارتومان علاوه بر بهره مندی از ارسال رایگان ، شامل کد تخفیفی در خرید بعدی نیز میشوند ، در حال حاضر هر 100 هزارتومان خرید برابر با 1500 تومان تخفیف در خرید بعدیست ، به عبارت دیگر اگر شما برای مثال ،کالایی با قیمت یک میلیون تومان خریداری نمایید ، 10 شیدبرگ هر یک به ارزش 1500 تومان دریافت مینمایید (مجموعا 15 هزارتومان) که با استفاده از آن میتوانید در خرید بعدی به مبلغ 15000 تومان تخفیف بگیرید یا حتی کالایی 15000 تومانی را به رایگان خریداری نمایید !

برای استفاده از این تخفیفات پس از تایید پرداخت سفارش قبلی خود ، می توانید با مراجعه به حساب کاربری بخش شیدبرگ ها ، شیدبرگ های خود را مشاهده و آنها را به یک بن تخفیف تبدیل کنید تا برای سفارش بعدی قابل استفاده باشند . فراموش نکنید مدت اعتبار هر شیدبرگ از زمان دریافت آن تا یک ماه می باشد .