یک دوره آموزشی ؟؟؟

با توجه به گسترش روز افزون فروشگاه های اینترنتی و افزایش تقاضا برای جذب نیرو در این زمینه ، فروشگاه اینترنتی شیدکالا اقدام به برگزاری دوره های رایگان و کوتاه مدت بصورت آموزشی و تمرینی برای آن دسته از علاقه مندان به کسب و کار های اینترنتی و عزیزانی که در آینده برنامه ای برای پیوستن به چنین مشاغلی را دارند ، نموده است . همکاری با یک فروشگاه اینترنتی ، به شیوه های مختلفی میتواند امکان پذیر باشد ، کار در یک فروشگاه اینترنتی جنبه های گوناگونی از تخصص ، دقت ، علاقه و وقت را شامل می شود که بسته به شرایط هر یک در زمینه های مختلف همچون وارد سازی محصولات ، اصلاح تصاویر محصولات ، پشتیبانی مشتریان ، مدیریت سفارشات ، قیمت گذاری ها ، بروزآوری وبلاگ ، اخبار سایت ، هماهنگی ها و ... را شامل می شود . چیز هایی که شاید در نگاه اول ساده به نظر برسند اما در واقع پیچیده تر و گاها سخت تر از آنند که بنظر می آیند ، در همین موضوع چه بسیار افرادی بودند که در ابتدا به این سبک از فعالیت علاقه نشان دادند ولی در ادامه آن بازماندند .
بنابراین فروشگاه شیدکالا به عنوان یک فروشگاه تمام الکترونیک که روزانه با تمامی این مسائل سر و کار دارد ، میتواند محیط مناسبی را جهت آشنایی و فعالیت علاقه مندان فراهم نماید ، محیطی که میتواند در ادامه به عنوان یک تجربه جدید ، آموختن فنون و مسائل جدید و حتی یک سابقه کار مفید مطرح گردد . دوره های در نظر گرفته شده بصورت رایگان و در بازه های زمانی یک ماهه می باشند که در طول این یک ماه به تمامی مسائل و شرایطی که ممکن است در یک فروشگاه اینترنتی اتفاق افتد پرداخته می شود . تمامی کار هایی که ممکن است در آینده به عنوان یک عضو در یک فروشگاه الکترونیک انجام دهید را در طی این مدت کوتاه به بهترین نحو و با شیوه های انجام سریع و راحت فرا میگیرید . این دوره های کوتاه علاوه بر تمام مزایای گفته شده ، میتواند فرصت بسیار مناسبی نیز باشد ، چرا که سبب آشنایی شما را با ما فراهم آورده و طبیعتا در آینده برای استخدام نیرو چه برای خودمان و چه فروشگاه های دیگر ، میتوانیم از میان افرادی که این دوره ها گذارنده اند ، استفاده کنیم . همچنین میتوانید با شرکت در این دوره ها به عنوان نماینده فروش شیدکالا هم در شهر یا محل زندگی خودتان هم فعالیت داشته باشید یا حداقل از حداکثر تخفیفات در خرید ها استفاده نمایید ، بطور خلاصه مزایای این طرح در اینفو گرافی زیر ذکر شده است :

چنانچه علاقه مندید در این طرح جدید شرکت نمایید با ایمیل info@shidkala.ir و در تلگرام با آیدی @shidkala_support تماس حاصل نمایید .

حضور شما را صمیمانه پذیرا هستیم