نکات مهم در هنگام خرید کوادکوپتر ها

فروشگاه اینترنتی شیدکالا جهت رفاه حال مشتریان گرامی شرایط ویژه ای را جهت عرضه درون ها و پهباد ها در نظر گرفته است . این شرایط ویژه در این صفحه به اطلاع کاربران گرامی رسیده و چنانچه در آینده تغییری در این شرایط بوجود آید ، در همین صفحه به روز رسانی میگردد .

گارانتی ...

در هنگام انتخاب و خرید کواد کوپتر ها دقت فرمایید این محصولات به هیج عنوان در کشور نمایندگی رسمی و شرکتی نداشته و بدون گارانتی های رسمی عرضه میگردند ، گاها ممکن است در سایر فروشگاه ها برای این محصولات گارانتی در نظر گرفته شود که گارانتی مربوط به خود فروشگاه است . فروشگاه اینترنتی شیدکالا برای اولین بار اقدام به گارانتی نمودن این محصولات برای آن دسته از عزیزانی که خواهان خرید محصول با گارانتی تعویض هستند ، نموده است . محصولات عرضه شده با گارانتی به هیچ عنوان تفاوت کیفی با محصول بدون گارانتی نداشته و اختلاف قیمت آنها تنها ناشی از گارانتی تعویض می باشد بنابراین مشتریان گرامی تنها در صورتی که نیاز به حصول اطمینان و آرامش خاطر در مورد خرید خود می باشند میتوانند از این گزینه استفاده نمایند .

در حال حاضر گارانتی این محصولات به صورت یک ماه تعویض و خدمات در نظر گرفته شده و چنانچه تا ۳۰ روز هرگونه اشکال یا ایراد فنی در کواد ناشی از قطعات داخلی دستگاه مشاهده گردد ، محصول بصورت تمام و کمال توسط فروشگاه تعویض میگردد . این درصورتی است که دستگاه فاقد شکستگی ناشی از برخورد (شکستگی های بدنه ، پایه های لندینگ و دوربین) و مورد نفوذ آب و مایعات قرار نگرفته باشد . گارانتی یک ماهه تعویض فروشگاه شامل تمامی قطعات دستگاه به جز شارژر بوده و در صورت قرار گرفتن دوربین های اکشن به روی کواد ، مسئولیتی در برابر دوربین های اکشن ندارد .

این گارانتی همچنین شامل خدمات فنی کواد نیز می باشد ، چنانچه اشکالات فنی ناشی از برخورد و سقوط ، نفوذ مایعات و سایر عوامل فیزیکی که ممکن است توسط کاربر به دلیل استفاده ناصحیح از دستگاه رخ دهد ، مشمول گارانتی خدمات فروشگاه میگردد . این گارانتی تنها شامل تعویض قطعات معیوب بصورت ۷۰ درصد هزینه قطعات درج شده در وبسایت هستند به عبارت دیگر چنانچه کواد توسط کنترل ناصحیح برخوردی منجر به شکستگی و از کار افتادن قطعات داخلی داشت و نیاز به استفاده از این گارانتی دارید ، میتوانید قطعات مربوطه را با ۳۰ درصد قیمت کمتر از قیمت اصلی درج شده قطعات تهیه نمایید .

قیمت این گارانتی برای هریک از این محصولات در حال حاضر ۳۰ درصد قیمت محصول ، درج شده در سایت می باشد . لازم به تذکر است در صورت استفاده از این گارانتی کلیه مسئولیت های مربوط به ارسال محصول به فروشگاه و بالعکس بر عهده مشتریان گرامی بوده و این گارانتی تنها شامل تعویض خود محصول می باشد .

چنانچه نیاز به انتخاب این گارانتی دارید ، میتوانید از همان صفحه محصول بالای افزودن به سبد خرید ، در قسمت گارانتی ، گارانتی مورد نظر خود را انتخاب فرمایید . محصولات با این شرایط به همراه یک کارت گارانتی در بسته بندی محصول عرضه می شوند و در هنگام عودت کالا لازم است این برگه حتما به همراه بسته بندی پیوست گردد .

اختلافات قیمتی ...

یکی از سیاست های اصلی فروشگاه شیدکالا ، عرضه محصولات اصلی با مناسب ترین قیمت ممکن به دور از جنجال های همیشگی بازار و حذف واسطه هاست . در این راستا ممکن است کاربران گرامی اختلاف قیمتی با وبسایت های دیگر ، بویژه به روی این محصولات مشاهده نمایند . گاها عنوان میگردد این محصولات دارای پک و نسخه های قاره ای و پک های غیر اصلی  هستند و اختلاف قیمت نیز به این دلیل بوده و این دلیل توجیهی برای عرضه محصولات با قیمتی غیرمنطقی معیار قرار میگیرد . توضیح آنکه شاید در گذشته در مورد یک سری از محصولات خاص بنابر کشور مقصد ، محصول در سری های مختلف با بسته بندی های متفاوت عرضه میشد اما درحال حاضر تمامی این محصولات در سری Global به بازار جهانی عرضه میگردند . فروشگاه اینترنتی شیدکالا وبسایت های اصلی محصولات را جهت سنجش اصالت کالا معیار قرار داده و دقیقا محصول را با پک و بسته بندی اصلی عنوان شده در سایت رسمی محصولات بدون حذف قطعه ای از پک محصول بصورت پک سالم و اصلی عرضه می نماید و اصالت و سلامت کالا را به مشتریان گرامی تضمین می دهد .

قطعات کوادکوپتر

قطعات ...

یکی از مواردی که همواره برای دارندگان کوادکوپتر ، مولتی روتر و درون ها اهمیت داشته ، دسترسی به قطعات اصلی و فابریک دستگاه خود می باشد . قطعاتی که حداکثر همخوانی را داشته و بتوان با قطعات فرسوده و آسیب دیده دستگاه به راحتی جایگزین کرد و دستگاه حداکثر بازدهی خود را بازیابد . جهت دستیابی به این امر هیچ قطعه ای نمیتواند همچون قطعات اصلی و فابریک خود دستگاه مفید باشد قطعاتی که تولید و ساخته شده خود کمپانی های معتبر سازنده دستگاه مثل lishitoys , Wltoys , Syma و ... باشند . بدین جهت فروشگاه اینترنتی شیدکالا برای تامین این قطعات اصلی سعی در تامین قطعات از سوی کمپانی سازنده و تامین قطعات به طریق باز کردن از روی محصول نهایی فابریک ، اصلی و صفر نموده است . بنابراین کاربران عزیز میتوانند از حداکثر همخوانی قطعات با دستگاه خود مطمئن باشند .

لازم به توجه است که تمامی قطعات تامین شده از سوی شیدکالا ، قطعات اصلی و فابریک دستگاه بوده که یا به صورت مستقیم از تولید کننده و یا بصورت باز شده از روی دستگاه اصلی و صفر تامین گردیده است بنابراین حداکثر سازگاری را با دستگاه شما خواهند داشت . با توجه به سری های مختلف ساخت و انواع قطعات بکار رفته در دستگاه ، در هنگام سفارش حتما مشخصات قطعه مورد نیاز خود را با مشخصات و تصویر درج شده در سایت تطابق دهید و چنانچه نیاز به ثبت یا تطابق مورد خاصی بود میتوانید در قسمت توضیحات سفارش درج نمایید یا با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .