یک تحول , یک ایده

با توجه به گسترش فضای مجازی و ورود آن به تمامی عرصه های زندگی امروزی و  لزوم هم گامی با فناوری روز و استفاده بهینه از آن، از جمله در عرصه کسب و کار و تجارت ، ناگزیر هستیم همگام با تکنولوژی روز در این عرصه نو که دارای کشش های خاص خود است ، با آگاهی و توانمندی هرچه بیشتر قدم گذاشته و از ظرفیت های بالا و فوق العاده آن بهره مند و در ارتقا سطح آگاهی جامعه و افراد دست اندر کار تلاش کرد .

لذا بر آن شدیم مرجعی توانمند و پرمحتوا در زمینه کسب وکار الکترونیک راه اندازی کنیم تا در نوع خود جامع و پاسخگوی نیاز های همه اقشار جامعه باشد . رسالت اصلی این سایت معرفی انواع کالا در زمینه های مختلف بخصوص کالای دیجیتال و ارائه مشاوره ای دقیق و سودمند هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ مالی برای انتخاب بهترین ها بنا بر سلیقه های مختلف و در نهایت ارائه بهترین خدمات هم در قیمت کالا ها و هم در ضمانت و اصالت کالاهای عرضه شده است .

بر این اساس تیم فنی و تخصصی شیدکالا مطالعات لازم را برای مهیا نمودن زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری لازم جهت راه اندازی سامانه مربوطه را بمدت یکسال ادامه داده و در راستای آن تیم فروش و بازاریابی نیز به تجزیه و تحلیل بازار فعلی و منابع جذب کالا پرداخته و مدیریت شیدکالا ایجاد هماهنگی های لازم را برای نیل به اهداف که همان عرضه رقابتی و سالم در بازار فروش که خود متضمن حفظ حقوق خریداران و مصرف کنندگان محترم و در یک کلام ، حفظ مشتری مداری بوده ، بر عهده داشته و زمنیه را برای هرچه بهتر و پویا شدن تیم های مجری در جهت پیشبرد هرچه بهتر کار فراهم نموده و بر این اساس پا بر عرصه وجود نهاده است .

امید است در این راه با ارائه طرح ها و نوآوری های تازه ، هرچه فعال و پویاتر در جهت ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به هموطنان عزیزمان قدم برداریم .