شرایط و ضوابط استفاده

ضمن تشکر از بازدید و انتخاب فروشگاه اینترنتی شیدکالا ، از آنجا که هر گونه استفاده از این سایت اعم از ثبت سفارش ، حساب کاربری و سایر خدمات ارائه شده به معنی آگاهی و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از خدمات شیدکالاست ، بعرض میرساند جهت استفاده بهتر از خدمات و پشتیبانی سایت به موارد اعلام شده دقت فرمایید :

توجه داشته باشید کلیه اصول و مقررات وضع شده در وبسایت شیدکالا ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده بوده همچنین کاربر نیز موظف به رعایت کلیه قوانین مرتبط با کاربر می باشد .

چنانچه تغییراتی در آینده در قوانین و شرایط شیدکالا بوجود آید منحصرا در همین صفحه به اطلاع کاربران گرامی می رسد.

لازم به ذکر است تنها راه ارتباطی شیدکالا با شما از طریق سایت شیدکالا به نشانی www.shidkala.ir ، ایمیل info@shidkala.ir ، شماره تلفن 02122646876 و شماره پیامکی ... می باشد .

قوانین مرتبط با کاربران و مشتریان ....

کاربر به شخصی گفته می شود که با ثبت نام در وبسایت اینترنتی شیدکالا یک حساب کاربری ایجاد نموده و بدین طریق اقدام به فعالیت در سایت بپردازد . مشتریان نیز کاربرانی هستند که از طریق حساب کاربری اقدام به ثبت سفارش و آدرس خود کرده اند .

با توجه به عرضه کالا هایی مطابق با تمام سنین ، کاربران وبسایت اینترنتی شیدکالا جهت ثبت سفارش باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) باشند و یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید نمایند.

کاربران عزیز برای ثبت سفارش لازم است فرم ثبت نام را با اطلاعات صحیح تکمیل یا اصلاح کنند . بدیهی است در صورت وارد نمودن اطلاعات نادرست ، سفارشات قابل ثبت و ارسال نخواهد بود .

کاربران گرامی موظف به حفظ اطلاعات شخصی ، شناسه کاربری و رمز عبور خود  در سایت می باشند و در صورت قصور در این امر سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال پیامد های آن نخواهد داشت .

وبسایت شید کالا هر گونه اقدام به حملات و یا استفاده غیرمتعارف و غیرقانونی توسط اشخاص و کاربران که منجر به خرابی ، از دست رفتن و یا تغییر اطلاعات ، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیانهای احتمالی گردد ، به جد پیگیری کرده و برای عامل یا عاملین ، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت .

          تحویل سفارش

طبق قانون برای سفارشاتی که هزینه آنها از پیش (بصورت آنلاین یا فیش بانکی) پرداخت گردیده ، مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند ، چنانچه کالای سفارش داده شده به عنوان کادو یا برای شخص دیگری است ، باید در قسمت وارد نمودن آدرس ، نشانی تحویل ، شماره تماس و مشخصات تحویل گیرنده را ذکر نمایید .

همچنین تمامی کالا های عرضه شده از هر روش توسط وبسایت اینترنتی شیدکالا تا لحظه رسیدن به دست شما دارای ضمانت سلامت فیزیکی می باشند بنابراین در مورد سفارشات ارسال شده با پیک رسمی شیدکالا (ویژه تهران) :

1. مشتریان عزیز موظفند جهت بررسی هر گونه مغایرت ، قبل از باز کردن بسته بندی ، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن کالا خودداری کند تا بازگردانده شده و کالای مورد نظر مجددا ارسال شود .

2. مشتریان گرامی موظفند جهت بررسی سلامت فیزیکی کالای ارسال شده ، پس از بررسی تطابق کالای ارسالی با سفارش ثبت شده ، بسته بندی را باز کرده و سلامت کالا را از نظر فیزیکی مورد تایید قرار دهند . در صورت وجود هر گونه آسیب فیزیکی ، کالا را به همراه فاکتور ارسالی و بسته بندی بازگردانده تا نسبت به تعویض کالا اقدام گردد .

بدیهی است کلیه هزینه ها در این امور بر عهده شیدکالا بوده و مشتری هیچ گونه وجه اضافی پرداخت نخواهد کرد . در این امور بصورت خودکار نسبت به تعویض کالا اقدام می شود و در صورت اتمام موجودی محصول (در شرایط خاص) با شما تماس گرفته شده تا نسبت به تعویض سفارش و ارسال کالای مشابه یا بازگرداندن وجه اقدام شود .

در صورتی که مشتری ، کالای ارسالی را بدون تطبیق سفارش و باز کردن بسته بندی برای تایید سلامت فیزیکی ، سلامت آنرا تایید نماید و تحویل بگیرد بعدا هیچ گونه اعتراضی جهت سلامت فیزیکی یا مغایرت در سفارش پذیرفته نخواهد شد و فروشگاه مسولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

          نقدها و نظرات کاربران

شیدکالا همواره از نقد ها و نظرات کاربران عزیز استقبال کرده و آنرا به عنوان یک راهنمای خرید کامل و جامع از سوی مصرف کنندگان می داند ، مصرف کنندگانی که خود مدت زیادی از کالایی خاص استفاده کردند و به جزئیات آن کاملا آگاه هستند ، بنابراین امکان ثبت نقد و نظرات و امتیاز دهی آنها برای کاربران گرامی فراهم آورده شده است . همچنین شیدکالا جهت بهینه سازی فضای سایت این نظرات را مورد بررسی قرار داده و تایید می کند بنابراین توجه کنید :

1. نظرات در راستای ادب و قوانین و به زبان شیرین پارسی باشند و نظراتی که بصورت فینگلیش نوشته شوند مورد تایید نخواهند بود .

2. نقد ها و نظرات به دور از هرگونه اغراق و غرض ورزی با توجه به واقعیات نوشته و موارد تاثیرگذاری همچون سطح و رنج قیمت نیز در نظر گرفته شوند .

3. جانبداری بی مورد بر سر برندی خاص صورت نگیرد .

4. سعی شود به طور واقع بینانه به نقد پرداخته شود .

5. از توضیحات بی مورد و تکراری ، مطالب اضافه غیر ضروری و استفاده مکرر از Space , Enter یا کاراکتر خاص پرهیز شود .

6. قسمت نظرات ، فضای فروم ها (انجمن های اینترنتی) یا فضای چتروم نیست بنابراین لازم است کاربران از فرستادن پیام های مکرر و غیر ضروری خودداری کنند.

7. در بحث ، پرسش و پاسخ ها احترام متقابل رعایت شود .

8. ثبت هرگونه تبلیغات ، تبادل ایمیل ، شماره تلفن و اطلاعات شخصی در قسمت نظرات ممنوع است .

در نهایت لازم به ذکر است نظرات کاربران ، نتیجه تجربه و اطلاعات شخصی آنها بوده و برای آنها و شیدکالا هیچ گونه مسئولیتی ایجاد نمی کند .

حریم خصوصی ....

وبسایت شیدکالا همواره به حریم شخصی شما کاربران گرامی احترام گذاشته و  در حفظ آن کوشا می باشد و در این راستا با ایجاد بستری امن و مطمئن در جهت رضایتمندی کاربران عزیز تلاش میکند .

کلیه اطلاعات حساب کاربری شما در نزد ما امانت بوده و نهایت سعی خود را در حفاظت از آن خواهیم کرد جهت اطلاعات بیشتر به صفحه حریم خصوصی مراجعه نمایید .

محتوای سایت ....

          حقوق مادی و معنوی

مطالب و محتویات سایت شید کالا از جمله تصاویر ، ویدئو ها ، بررسی های تخصصی ، موارد قابل دانلود و ... ، همه بصورت اختصاصی از منابع اصلی تهیه شده اند بنابراین جزئی از اموال شیدکالا محسوب می شوند ، در نتیجه هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ممنوع بوده و حق پیگرد قانونی را برای  شیدکالا محفوظ نگاه می دارد .

          اطلاعات ارائه شده در مورد کالاها

همواره سعی و تلاش شیدکالا در این راستا بوده که کلیه اطلاعات و مشخصات کالاهای ارائه شده در سایت بر اساس اطلاعات مندرج در منابع اصلی و کمپانی های سازنده باشد ولی این بدان معنا نیست که این توضیحات و مستندات عاری از خطا باشند ، بنابراین از کاربران عزیز صمیمانه خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه دوگانگی و اطلاعات غلط به تیم پشتیبانی و یا در قسمت نظرات اعلام نمایند .

در صورت بروز هرگونه مغایرت در اطلاعات درج شده با کالای ارسالی ، استرداد کالا قبل از استفاده از آن در شرایط اولیه بهترین راه حل می باشد .

          لینک ها

وبسایت شیدکالا بمنظور تکمیل بررسی های تخصصی در قسمت زیر ذره بین بهترین ها یا در قسمت های دیگر سایت ممکن است دارای لینک هایی به وبسایت های دیگر باشد که شید کالا خود بر این وبسایت ها کنترل ندارد . وجود این لینک ها به معنی همکاری و یا تایید این سایت ها از طرف شیدکالا نیست . این لینک ها که جهت تکمیل بررسی های تخصصی و راحتی کاربران در نظر گرفته شده اند ، هیچ گونه مسئولیتی از بابت آسیب و یا محتوا از جانب وبسایت های مقصد ، متوجه شیدکالا نمی کنند و کاربر با مسئولیت خود از این سایت ها استفاده می نماید . شیدکالا همواره سعی در بروز نگاه داشتن لینک ها در قسمت زیر ذره بین بهترین ها داشته ، لطفا در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در قسمت نظرات یا پشتیبانی ، ما را مطلع فرمایید .

پردازش و ارسال ....

شیدکالا همواره در همه مراحل تهیه ، پردازش ، بسته بندی و ارسال سفارشات نهایت دقت را به عمل خواهد آورد تا کلیه سفارشات در نهایت صحت و سلامت بدست مشتریان گرامی برسند . از آنجایی که کلیه سفارشات با توجه به انتخاب کاربران عزیز ، بسته بندی سفارشی و تحویل به شرکت های حمل و نقل میشوند ، در صورت بروز حادثه در هنگام حمل و تحویل بر عهده شرکت حمل و نقل بوده و شیدکالا در صورت تایید شرکت اقدام به جبران خسارت خواهد کرد .

همانطور که قبلا نیز بیان شد در مورد سفارشات ارسال شده بوسیله پیک رسمی شید کالا (ویژه تهران) ، مشتریان موظفند قبل از تحویل  و تایید سلامت فیزیکی ، کالا را از هر نظر مورد بررسی قرار دهند و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن سفارش خودداری کرده و این موضوع را بلافاصله به اطلاع شیدکالا برسانند . آسیب های ناشی از حمل نقل باید در عرض حداکثر 24 ساعت کاری قبل از باز کردن بسته بندی پس از تحویل سفارش به اطلاع شیدکالا رسانده شود تا نسبت به مراحل بازگرداندن کالا اقدام شود .

اختیارات ....

شیدکالا همواره خود را مجاز می داند تا نسبت به تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات ظاهری و فنی ، به روز رسانی و تغییر محتوا ، بررسی ها ، تصاویر و ویدئو ها اقدام نماید . همچنین حق تغییر در سیاست ها و قوانین نیز برای شیدکالا محفوظ است .

          ثبت و ارسال سفارشات

مدیریت صحیح موجودی و ارسال سفارشات ، همواره الگوی کاری شیدکالا بوده است و نهایت دقت در این امر انجام می پذیرد ، اما در موارد خاص بدلیل اتمام نابه هنگام موجودی کالا یا دلایل دیگر حق کنسل کردن سفارشات و استرداد وجه برای شیدکالا محفوظ می باشد . در این موارد با مشتری تماس گرفته تا نسبت به تعویض سفارش و ارسال کالای مشابه یا بازگرداندن وجه اقدام شود .

همچنین شیدکالا مجاز است به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام کرده و سفارشات ثبت شده قبل از آن ، پردازش و ارسال می شوند .

          نظرات کاربران

شیدکالا ممکن است جهت بهینه و مطلوب سازی فضای وبسایت دست به برخی اصلاحات و ویرایش نظرات کاربران در راستای ادب و قوانین سایت بزند همچنین شیدکالا این حق را برای خود محفوظ می داند که در صورت بروز هرگونه مصادیق محتوای مجرمانه ، اطلاعات مورد نیاز را جهت پیگیری در اختیار مراجع قانونی ذی صلاح قرار دهد .