سیاست های حفظ امنیت و حریم خصوصی

شیدکالا ضمن ارزش و احترامی که برای شما دوستان عزیز قائل است ، در جریان فعالیت هایی همچون ثبت نظرات و پیشنهادات ، ارتباط با تیم پشتیبانی ، فرآیند سفارش و پرداخت ممکن است نیاز به دریافت اطلاعاتی داشته باشد تا بتواند خدماتی بهینه و مطمئن را ارائه دهد . این اطلاعات دریافتی می توانند شامل نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، تاریخ تولد ، گذرواژه ، آدرس و کدپستی ، شماره های تلفن و ... باشند . همچنین شما دوستان عزیز با ثبت نام و خرید از شیدکالا اطلاعاتی همچون تاریخچه سفارشات و جزئیات آنها ، رسید های خرید ، شیدبرگ ها ، لیست علاقه مندی ، امتیاز ها و اطلاعات دوستان معرفی شده در نزد وبسایت شیدکالا خواهید داشت که کلیه این اطلاعات در نزد شیدکالا محفوظ بوده و تنها از آنها برای انجام خدمات مربوط به خرید و تحویل سفارش استفاده خواهد شد . همچنین شیدکالا ممکن است از برخی اطلاعات ایمیل یا شماره های تلفن مشتریان گرامی برای نظرسنجی و بهینه سازی سایت بمنظور بازاریابی یا جهت اطلاع رسانی  خدمات ، جشنواره ها و تخفیف های ویژه استفاده کند که چنانچه مایل به دریافت چنین پیام هایی نیستید می توانید به راحتی با مراجعه به سایت آنها را غیرفعال کنید .

کوکی ها ....

کوکی ها فایل های Text مختصری هستند که وقتی شما صفحات سایت را مشاهده می کنید ، آنها روی مرورگر ویندوز و همچنین حافظه سیستم شما دخیره کرده و کامپیوتر شما را به عنوان یک کاربر مشخص به سرور ما معرفی می کند و یا طبق تعریف ، کوکی (Cookie ، کلوچه!) بسته‌ای از اطلاعات است که توسط سرور وب سایت مورد نظر یا جاری به مرورگرهای اینترنتی فرستاده می‌شود و در صورت لزوم نیز از مرورگرهای کاربران به سرور باز می‌گردد.

وبسایت شیدکالا همانند سایر وبسایت ها برای ارائه خدماتی بهینه از جمله خدمات مربوط به سبد خرید ، حفظ اطلاعات و ورود خودکار به حساب کاربری و ثبت سفارشات نیاز به پذیرفتن کوکی ها از طرف مرورگر اینترنتی شما دارد که در حالت معمول این قابلیت فعال است یا در مورد آن از شما پرسیده می شود گرچه برای مشاهده سایت نیاز به پذیرفتن این کوکی ها نیست.

از کوکی ها می توان بمنظور شناسایی آدرس پروتکل اینترنت و همچنین افزایش سرعت وقتی که در حال مشاهده سایت هستید و یا می خواهید مجددا وارد سایت شوید استفاده کرد بنابراین غیرفعال کردن آنها میتواند استفاده از سایت را با محدودیت هایی مواجه سازد .

همچنین شیدکالا از Google Analytics که یک سرویس آنالیز شده توسط شرکت گوگل می باشد استفاده می کند. Google Analytics حاوی کوکی هایی به شکل فایل های Text می باشد که به وب سایت در تحلیل چگونگی استفاده کاربران از آن کمک می کند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها به مقاله رسمی وکیپدیا در اینجا مراجعه کنید .

امنیت ....

شیدکالا با بهره گیری از لایه های امنیتی اقدام به ایجاد فضایی مطمئن و امن جهت استفاده شما کاربران عزیز کرده است بنابراین می توانید مطمئن باشید اطلاعات شما در نزد شیدکالا محفوظ می ماند اما حفظ و نگهداری اطلاعات به ویژه رمز عبور بر عهده شما کاربران عزیز است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، نباید آنرا برای شخص دیگری فاش کنید. شیدکالا هویت شخصی شما را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصیتان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در نهایت باید گفت شیدکالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی شما دوستان گرامی همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه به ارمغان آورد.